Citrix Synergy Unplugged Istanbul
Oct 11 2018

DATE
Oct 11, 2018 | 9:00 AM Istanbul, Turkey

LOCATION
Yeniköy , Turkey

VENUE
Sait Halim Paşa Yalısı

Citrix Synergy Unplugged Istanbul

Citrix Sinerji 2018'e gidemediniz mi? Sinerji 2018'den vizyonu, iç görüleri ve duyuruları İstanbul'a taşırken ve Citrix inovasyonunu kontrol altına almanın, önce cloud (cloud-first) dünyasıyla yüzleşmenizi ve güvenle dijital dönüşümünüzde sonraki adımları atmanızı nasıl sağlayacağını gösterirken bize katılın.

Synergy Unplugged'da geleceğin nasıl işlediğini öğrenin

Son kullanıcılara tüm cloudlarda, cihazlarda ve ağlarda benzersiz kullanılabilirlik, performans ve güvenilirlik sağlayacak yeni bir Çalışma Alanı deneyimine hazır olun. BT ekipleri, genişletilmiş cloud seçimi, gelişmiş taşınabilirlik ve tümleşik uç nokta yönetimi için endüstrinin en geniş desteği biçiminde basitleştirilmiş kontrol ve daha fazla esneklik kazanacak. Ve herkes, günümüzün genişletilmiş dijital perimetresi için güvenliğe, Citrix'e ait ağ oluşturma, analitik ve uç nokta yönetiminin benzersiz birleşimi ile en kapsamlı yaklaşımdan yararlanacak.
Synergy Unplugged, sabah veya öğleden sonrası için kayıt yaptırma seçeneğiyle sunulan tam bir günlük etkinliktir ve size, güvenli dijital çalışma alanlarının ve güvenli dijital perimetrenin arkasındaki teknolojiyi keşfetme fırsatı sunacaktır:

Synergy Unplugged

Ajanda

10.00 - 10.20 Hoşgeldiniz & Citrix Vision- Altan Cengiztekin
10.20 - 11.00 Citrix Workspace- The One Complete Solution - İlkay Aygün
11.00 - 11.40 Citrix Content Collaboration & Endpoint Management – Reyhan Çelik
11.40 - 12.00 Kahve Arası
12.00 - 13.00 Citrix Cloud Services & Live Demo – Cem Bilgin
13.00 - 14.00 Öğle Yemeği
14.00 - 14.30 Citrix ADC & SD-WAN – Alper Soyak
14.30 - 15.30 Citrix Analytics & Security ( WAF , SWG, DDOS etc.) – Hasan Kıvanç Altunel

Kontenjan sınırlıdır, bu yüzden Citrix'in işi yeniden tasarlamak için inovasyonu ve en iyi uygulamaları nasıl sunacağını ve dijital iş hedeflerinizi güvenle takip etmenize nasıl yardımcı olacağını duyma fırsatını kaçırmayın. İster işinizi güvenceye almak, iş gücünüzü harekete geçirmek isteyin, ister clouda doğru eşsiz yolculuğunuzu hızlandırmak isteyin, bu etkinlik tam size göre.