Mar

12021

Citrix finalizuje przejęcie Wrike

FORT LAUDERDALE, Floryda – 1 marca, 2021 Citrix Systems, Inc. (NASDAQ:CTXS), tzakończył przejęcie Wrike organizacji, tworzącej rozwiązania do zarządzania pracą zespołową SaaS. Wartość transakcji to około 2,25 miliarda USD w gotówce. Dzięki niej Citrix dostarczy wszechstronną platformę do cyfrowej pracy w chmurze, umożliwiającą pracownikom bezpieczny dostęp i możliwość efektywnej współpracy w ramach dowolnego urządzenia czy lokalizacji.

„Citrix od lat oferuje firmom infrastrukturę cyfrowej przestrzeni pracy, która umożliwia im bezpieczne dostarczanie wymaganych aplikacji, treści i usług biznesowych. Dzięki dodatkowym funkcjom zarządzania pracą zespołową od Wrike, możemy pomóc ludziom i organizacjom osiągać lepsze wyniki.”- powiedział David Henshall, prezes i dyrektor generalny Citrix.

Nowe standardy to prostsze działanie i większa satysfakcja

Cyfryzacja i migracja w stronę elastycznych i hybrydowych modeli pracy nabiera tempa. Jednak złożone i rozproszone środowiska pracy charakteryzują się różnorodną gamą aplikacji, kanałów komunikacyjnych i urządzeń, które często przeszkadzają pracownikom i obniżają ich wydajność.

RozwiązanieCitrix Workspace pozwala ujednolicić, zabezpieczyć i usprawnić różne formy pracy. Dzięki Wrike, rozwiązanie Citrix zwiększy swoje możliwości i zmieni sposób jej wykonywania poprzez:

  • Lepsze, bezpieczne dostarczanie zasobów, w tym aplikacji SaaS, aplikacji internetowych i mobilnych, wirtualnych pulpitów, treści oraz usług biznesowych
  • Natywną agregację i integrację aplikacji, treści, danych i projektów.
  • Wbudowane narzędzia o niskiej zawartości kodu / bez kodu do automatyzacji pracy
  • Narzędzia do zarządzania pracą i projektami w całym przedsiębiorstwie - od planowania strategii / celów, projektów z planowaniem wydajności i realizacją projektu po wgląd w projekt i jego analizę.

„Łącząc innowacje Wrike w zarządzaniu pracą zespołową z Citrix Workspace, możemy zaoferować platformę pracy opartą na doświadczeniu, która pozwoli firmom na szybkie dostosowywanie się do nowych form pracy i zmieniających się potrzeb biznesowych, a ich pracownikom umożliwi jej efektywniejsze wykonywanie.” - powiedział Andrew Filev, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Wrike w Citrix.

O firmie Citrix
Citrix wspiera organizacje, by mogły zapewnić pracownikom odpowiednie standardy i satysfakcję z pracy, bez względu na miejsce jej wykonywania. Nasze rozwiązania tworzące cyfrowe środowisko pracy zapewniają każdemu pracownikowi dostęp do wszelkich zasobów, by Ci mogli ją jak najlepiej wykonać. Łączymy doświadczenie użytkownika, elastyczność IT i bezpieczeństwo, by wspierać innowacje, elastyczność i ciągłość biznesową, przy jednoczesnym usunięciu ograniczeń w zakresie miejsca, wykorzystywanych urządzeń, sieci, a nawet środowiska chmurowego. Wicej informacji można uzyskać na stronie: www.citrix.com/tr-tr/