Mar

202015

Dirk Pfefferle nově řídí obchod společnosti Citrix ve střední a východní Evropě

Střední a východní Evropa se spojila do jediného obchodního regionu

Praha, 20. března 2015 – Společnost Citrix Systems oznámila jmenování nového oblastního viceprezidenta pro střední a východní Evropu. Dirk Pfefferle je od začátku roku 2015 zodpovědný za obchod společnosti v Německu, Švýcarsku, Rakousku, Rusku, Polsku, České republice a na Slovensku. Jeho úlohou je zrychlit nárůst tržeb a posílit vedoucí pozici Citrixu v regionu. Dva donedávna samostatně fungující regiony střední a východní Evropy byly začátkem tohoto roku spojeny do jednoho obchodního regionu.

„Se svou vizí poskytování bezpečných pracovišť a umožňování přímého přístupu pracovníků ke svým aplikacím, pracovním plochám a datům na jakémkoli zařízení, přes jakoukoliv síť a se svojí strategií růstu a inovativních řešení má Citrix v regionu střední a východní Evropy obrovský potenciál,“ říká Dirk Pfefferle. „Těším se na svoji novou roli a spolupráci s našimi lokálními týmy, zákazníky a partnery ve střední a východní Evropě, která by měla rozvíjet náš společný obchod a posilovat vedoucí pozici společnosti Citrix na trhu.“

Dirk Pfefferle má více než 20 let zkušeností v IT průmyslu. Během nich zastával několik manažerských pozic. Naposledy působil jako ředitel divize Enterprise Sales a člen výkonného týmu společností EMC Německo. Předtím byl spoluředitelem a oblastním viceprezidentem pro střední a východní Evropu ve společnosti Verizon Germany. Dirk Pfefferle vystudoval ekonomii se zaměřením na informační systémy a je členem několika výborů a komisí v rámci odvětví IT.

„V osobě Dirka Pfefferleho jsme získali zkušeného IT experta s prokázanými manažerskými schopnostmi,“ řekl Tom Flink, viceprezident divize Sales & Services EMEA společnosti Citrix Systems. „Jsem přesvědčený, že s Dirkem a jeho týmem ve střední a východní Evropě máme to správné nastavení pro to, abychom mohli v obou regionech pokračovat v expanzi a růstu.“

Fotografie Dirka Pfefferleho ke stažení zde.

O Citrixu

Společnost Citrix (NASDAQ:CTXS) je odborníkem v implementaci softwarového pracovního prostředí, sjednocování virtualizace, správy mobility, networkingu a SaaS řešení, čímž otevírá nové možnosti obchodu a umožňuje lidem pracovat lépe. Řešení společnosti Citrix zvyšují mobilitu podniků prostřednictvím bezpečných osobních pracovních prostředí, která zaměstnancům nabízí okamžitý přístup k aplikacím, desktopům, datům a komunikaci z jakéhokoli zařízení a prostřednictvím jakékoli sítě a cloudu. Řešení Citrix používá více než 330 000 organizací a více než 100 milionů uživatelů po celém světě. Roční zisk v roce 2014 dosáhl 3,14 miliardy USD. Další informace naleznete na stránkách www.citrix.cz.

Informace pro média
Slavica Simunovic
+49 89 444 564 039
slavica.simunovic@citrix.com