Jul

72015

Citrix jmenoval ředitele divize System Engineering pro střední a východní Evropu

MNICHOV, NĚMECKO – 7. července 2015 - Citrix Systems v rámci posilování svých manažerských týmů jmenoval Stefana Volmariho na pozici ředitele divize Systems Engineering pro střední a východní Evropu. Na nové pozici bude mít Stefan Volmari na starosti správu a určování strategického směřování divize Systems Engineering v regionu střední a východní Evropy, jenž počátkem tohoto roku vznikl spojením do té doby samostatně fungujících regionů střední a východní Evropy. Cílem je přizpůsobit předprodejní aktivity změněným požadavkům zákazníků na lokálních trzích v obou regionech. Stefan Volmari bude reportovat přímo regionálnímu viceprezidentovi pro oblast střední a východní Evropy Dirkovi Pfefferlemu. 

„Jmenování Stefana Volmariho ředitelem divize Systems Engineering je součástí naší strategie přiblížit se současným i budoucím potřebám našich zákazníků a partnerů ve střední a východní Evropě, růst s nimi a případně se přizpůsobit jejich měnícímu se prostředí,“ říká Dirk Pfefferle. „Jsem přesvědčený, že Stefan Volmari a jeho tým nás bude podporovat v expanzi a růstu v obou dvou regionech,“ zdůraznil Dirk Pfefferle. 

Stefan Volmari působí v Citrixu již od roku 2002 a má více než 20leté zkušenosti z oblasti IT. V minulosti působil jako manažer divize Systems Engineering pro střední Evropu, kde byl zodpovědný za oblast Networkingu a Cloudu. Mimo to měl jako manažer pro produktový marketing na starosti také strategii Go-To-Market pro virtualizaci a síťové produkty. 

Fotografie Stefana Volmariho ke stažení zde

O Citrixu

Společnost Citrix (NASDAQ:CTXS) je odborníkem v implementaci softwarového pracovního prostředí, sjednocování virtualizace, správy mobility, networkingu a SaaS řešení, čímž otevírá nové možnosti obchodu a umožňuje lidem pracovat lépe. Řešení společnosti Citrix zvyšují mobilitu podniků prostřednictvím bezpečných osobních pracovních prostředí, která zaměstnancům nabízí okamžitý přístup k aplikacím, desktopům, datům a komunikaci z jakéhokoli zařízení a prostřednictvím jakékoli sítě a cloudu. Řešení Citrix používá více než 330 000 organizací a více než 100 milionů uživatelů po celém světě. Roční zisk v roce 2014 dosáhl 3,14 miliardy USD. Další informace naleznete na stránkách www.citrix.cz.

Sledujte Citrix

Informace pro médiaSlavica Simunovic
+49 89 444 564 039
slavica.simunovic@citrix.com