Feb

272018

Citrix powołuje nowego wiceprezesa ds. marketingu w EMEA

Warszawa – 27 Luty, 2018 – Citrix zapowiedział powołanie Kathleen De Bondt na stanowisko Wiceprezesa Citrix ds. marketingu w regionie EMEA. Kathleen ma dwudziestoletnie doświadczenie, zdobywane zarówno w Europie jak i na świecie, a także osiągniecia w kształtowaniu strategii marketingowych i transformacji organizacji. Ma pomóc w realizacji strategii Citrix i migracji do chmury w regionie EMEA. Będzie bezpośrednio podlegała i raportowała do Sherifa Seddika, starszego wiceprezesa i dyrektora zarządzającego Citrix w EMEA.

“Wyzwania związane z prowadzeniem biznesu są dzisiaj ogromne. Cyfrowa transformacja przynosi organizacjom ogromne potencjalne zyski, ale także kilka problemów związanych z samym przejściem w taki model. Dołączenie do Citrix w czasie, gdy firma migruje ze swoimi rozwiązaniami w chmurę jest ekscytujące, gdyż podejście to pozwala klientom zrobić krok w przód w osiąganiu własnych celów.” - powiedziała Kathleen De Bondt, Wiceprezes Citrix ds. marketingu w EMEA.

Przed dołączeniem do Citrix, Kathleen sprawowała kilka stanowisk kierowniczych ds. marketingu i zarządzania kanałem partnerskim w firmach specjalizujących się w tworzeniu oprogramowania oraz rozwiązań storage. Ostatnio była wiceprezesem EMEA ds. marketingu w Riverbed Technology, wcześniej, jako globalny starszy dyrektor w EMC ds. Velocity Program Marketing, odpowiadała za zarządzanie globalną strategią programu partnerskiego, jego rozwój i współpracę z zespołami wsparcia, usług i sprzedaży dla resellerów i dystrybutorów. Karierę zaczynała w EMC, planując i wdrażając strategię marketingową najpierw w krajach Beneluxu, następnie rozszerzając działania na kraje Nordyckie.

O firmie Citrix

Citrix (NASDAQ:CTXS) dąży do bezpiecznego, wzajemnego połączenia ludzi, rzeczy i organizacji. Pomagamy klientom tworzyć środowisko pracy przyszłości, zapewniając wszechstronną, bezpieczną cyfrową przestrzeń pracy, która łączy w sobie aplikacje, dane i usługi potrzebne do uzyskania przez ludzi odpowiedniej produktywności. Upraszczamy również zdolność działów IT do adaptacji i zarządzania złożonym środowiskami chmurowymi. Rozwiązania Citrix są wykorzystywane w ponad 400 000 organizacjach, w tym przez 99 procent firm znajdujących się na liście Fortune 100 i przez 98 procent firm z listy Fortune 500. Więcej na stronie https://www.citrix.com.pl.

# # #

© 2018 Citrix Systems, Inc. All rights reserved. Citrix is a trademark of Citrix Systems, Inc. and/or one or more of its subsidiaries, and may be registered in the U.S. Patent and Trademark Office and in other countries. All other trademarks and registered trademarks are property of their respective owners.