Dec

152017

Usługi Citrix XenApp i XenDesktop dostępne na Oracle Cloud Marketplace

SANTA CLARA, Kalifornia - 15 grudnia 2017 - Citrix, który jest złotym członkiem sieci partnerskiej Oracle (Oracle PartnerNetwork - OPN), powiadomił o wprowadzeniu usług chmurowych Citrix XenApp i XenDesktop do wirtualizacji aplikacji i stacji roboczych na platformę Oracle Cloud Marketplace.

Dostęp do rozwiązań Citrix, takich jak XenApp i XenDesktop w formie usługi z chmury z poziomu Oracle Cloud Marketplace pozwala klientom biznesowym umożliwić ich pracownikom bezpieczny dostęp do ważnych firmowych aplikacji i danych z dowolnego urządzenia końcowego, wykorzystując jednocześnie efekt skali i niezawodności infrastruktury chmurowej (Oracle Cloud Infrastructure - OCI).

Oracle Cloud Marketplace to miejsce, gdzie klienci Oracle mogą znaleźć sprawdzone aplikacje biznesowe oraz usługodawców, którzy oferują różnorodne rozwiązania, włącznie z takimi, które rozszerzają funkcjonalność aplikacji Oracle. Oracle Cloud udostępnia usługi z różnych obszarów technologii chmurowej, od oprogramowania w formie usługi (SaaS), platformy (PaaS), infrastruktury (IaaS) oraz danych (DaaS).

Oracle Cloud Marketplace oferuje intuicyjny interface do przeglądania i wyszukiwania dostępnych aplikacji i usług, jak również zawiera oceny użytkowników i opinie, które mogą pomóc innym w wyborze najlepszej usługi czy narzędzia dla własnej organizacji. Dzięki nowym, zautomatyzowanym funkcjom instalacji aplikacji klienci mogą łatwo je wdrażać ze scentralizowanego interfejsu chmury.

"Wiele firm korzysta z rozwiązań Citrix. Ich dostępność w ramach Oracle Cloud oraz prostota stosowania i zarządzania za pośrednictwem platformy Citrix Cloud stanowi dodatkową wartość dla ich biznesowego rozwoju." - powiedział David Hicks, Wiceprezes Worldwide ISV, OEM and Java Business Development, Oracle.

"Dla wielu klientów wdrożenie Citrix Cloud daje większą elastyczność w zakresie bezpiecznego dostarczania aplikacji i stacji roboczych" - powiedział Steve Wilson, Wiceprezes Cloud and IoT w Citrix. "Obecność takich rozwiązań Citrix jak XenApp i XenDesktop w formie usług na Oracle Cloud Marketplace pozwala firmom rozszerzyć ich możliwości biznesowe i czerpać korzyści z modelu chmury. Widzimy duży potencjał w tym zakresie."

O Oracle PartnerNetwork

Oracle PartnerNetwork (OPN) to program partnerski Oracle, który pozwala na uzyskanie określonych korzyści z rozwijania, wdrażania i sprzedaży rozwiązań Oracle. OPN oferuje zasoby szkoleniowe i wsparcie w zakresie specjalistycznej wiedzy odnośnie oferty Oracle. Kluczem do najnowszych ulepszeń OPN jest możliwość rozpoznania i nagradzania partnerów za ich inwestycje w Oracle Cloud. Więcej na: http://www.oracle.com/partners.

O firmie Citrix

Citrix (NASDAQ:CTXS) dąży do bezpiecznego, wzajemnego połączenia ludzi, rzeczy i organizacji. Pomagamy klientom tworzyć środowisko pracy przyszłości, zapewniając wszechstronną, bezpieczną cyfrową przestrzeń pracy, która łączy w sobie aplikacje, dane i usługi potrzebne do uzyskania przez ludzi odpowiedniej produktywności. Upraszczamy również zdolność działów IT do adaptacji i zarządzania złożonym środowiskami chmurowymi. Rozwiązania Citrix są wykorzystywane w ponad 400 000 organizacjach, w tym przez 99 procent firm znajdujących się na liście Fortune 100 i przez 98 procent firm z listy Fortune 500. Więcej na stronie www.citrix.com.pl

# # #

Citrix® is a trademark or registered trademark of Citrix Systems, Inc. and/or one or more of its subsidiaries, and may be registered in the U.S. Patent and Trademark Office and in other countries. All other trademarks and registered trademarks are property of their respective owners.