Aug

102017

Citrix liderem w badaniu IDC "MarketScape for Enterprise Mobility Management" na temat rynku EMM

SANTA CLARA, Kalifornia - 10 sierpnia 2017 - Citrix został określony liderem w najnowszym badaniu IDC "MarketScape: Worldwide Enterprise Mobility Management Software 2017 Vendor Assessment". IDC wyróżniło rozwiązanie XenMobile i jego kluczowe funkcje, takie jak możliwość integracji wraz z silną kontrolą zdalnego dostępu, bezpieczeństwo ruchu mobilnego czy kontrola VPN.

Według raportu z badania "Dla środowisk Citrix, XenMobile jest najbardziej logicznym wyborem platformy EMM do integracji z większymi środowiskami Xen, przeznaczonymi do dostarczania aplikacji i desktopów. Nawet dla klientów, którzy nie planują pełnego wdrożenia koncepcji Citrix Workspace, posiadanie tych produktów razem jest korzystne zarówno z punktu widzenia kosztów, jak i zarządzania."

"Stale koncentrujemy się na ulepszaniu Citrix XenMobile wiedząc, że spora część klientów poszukuje czegoś więcej, niż klasyczne rozwiązanie EMM. Uznanie ze strony IDC potwierdza nasze zaangażowanie." - powiedział Calvin Hsu, wiceprezes ds. marketingu produktowego w dziale aplikacji i desktopów Citrix.

Tu można przeczytać fragment raportu z badania IDC (Doc#: US42890217), sierpień 2017

O firmie Citrix

Citrix (NASDAQ:CTXS) dąży do bezpiecznego, wzajemnego połączenia ludzi, rzeczy i organizacji. Pomagamy klientom tworzyć środowisko pracy przyszłości, zapewniając wszechstronną, bezpieczną cyfrową przestrzeń pracy, która łączy w sobie aplikacje, dane i usługi potrzebne do uzyskania przez ludzi odpowiedniej produktywności. Upraszczamy również zdolność działów IT do adaptacji i zarządzania złożonym środowiskami chmurowymi. Rozwiązania Citrix są wykorzystywane w ponad 400 000 organizacjach, w tym przez 99 procent firm znajdujących się na liście Fortune 100 i przez 98 procent firm z listy Fortune 500. Więcej na stronie www.citrix.com.pl

O badaniu IDC

IDC MarketScape to model analizy sprzedawców, który ma na celu przegląd kondycji konkurencyjnych dostawców technologii teleinformatycznych na danym rynku. Badanie wykorzystuje rygorystyczną metodologię scoringową, opartą zarówno na kryteriach jakościowych, jak i ilościowych, co daje jednolitą ilustrację każdego dostawcy na danym rynku. IDC MarketScape zapewnia jasne ramy, w których oferowane produkty, usługi i możliwości, strategie oraz obecne i przyszłe czynniki sukcesu rynkowego dostawców mogą być porównane. Ramy zapewniają również nabywcom technologii pełną ocenę mocnych i słabych stron dostawców.

# # #

Citrix® is a trademark or registered trademark of Citrix Systems, Inc. and/or one or more of its subsidiaries, and may be registered in the U.S. Patent and Trademark Office and in other countries. All other trademarks and registered trademarks are property of their respective owners.