EBOOK

Proč potřebuje moderní úřad virtualizované digitální pracoviště?

Technologie DaaS (Desktop as a Service) je základem virtualizovaného digitálního pracoviště. Víte, že společnost IDC zjistila, že organizace mohou snížit investiční výdaje až o 59 % díky DaaS, aniž by si přivodily komplikace v oblasti IT? Jak?

Přečtěte si e-knihu od společností Citrix a Microsoft a podívejte se, proč oblast DaaS každoročně roste o téměř 50 %. Zjistíte, jak Citrix DaaS spolu s Microsoft Azure zjednodušují provoz IT, takže můžete zvládat více. Například:

  • Poskytování pracovní plochy a aplikací Windows okamžitě z cloudu do jakéhokoli počítače, tabletu nebo mobilního zařízení – tedy přístup zaměstnance odkudkoliv ke stejnému prostředí, na jaké je zvyklý na svém pracovišti uvnitř úřadu.
  • Zabezpečit efektivně firemní informační systémy proti současným hrozbám a útokům bez nákladných investic do technických prostředků a specializovaných odborníků.
  • Zjednodušení rozvoje, provozu a údržby složitých specializovaných infrastrukturních a síťových technologií – úřad nemusí být „IT firmou“.

Technologie DaaS se stala dospělou. Podívejte se na několik jednoduchých případů, jak Citrix DaaS spolu s Microsoft Azure pomáhají organizacím všech velikostí zjednodušit IT, zvýšit jeho bezpečnost a přitom přinést zaměstnanci maximální uživatelský komfort ve všech režimech jeho práce.