Oct

72020

Przyszłość pracy podczas Citrix Summit Series

Trzy wirtualne konferencje, które mają pomóc firmom w migracji do chmury i przyjęciu elastycznych modeli pracy

FORT LAUDERDALE, Floryda – 7 października 2020Citrix Systems, Inc. (NASDAQ: CTXS) organizuje Citrix Summit Series, trzy wirtualne konferencje, które mają pomóc firmom w migracji do chmury i przyjęciu elastycznych modeli pracy. Seria imprez rusza 8 października.

Przygotuj się na przyszłość i ucz się od najlepszych
Seria Citrix Summit została zorganizowana tak, by zapewnić firmom ukierunkowane zasoby do tworzenia elastycznych modeli pracy. Podczas trzech wydarzeń, do których można uzyskać dostęp na żądanie, czołowi dyrektorzy i liderzy branży podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat rozwiązań i strategii, z których mogą skorzystać uczestnicy.

Citrix Cloud Summit – 8 Października
Właściwa strategia chmurowa pomaga firmom uzyskać elastyczność, zwinność i wydajność wymaganą do zarządzania zasobami w dynamiczny sposób w dzisiejszym środowisku biznesowym. Podczas Citrix Cloud Summit uczestnicy dowiedzą się, jak uprościć i przyspieszyć migrację do środowiska multi-cloud, by zoptymalizować wydajność i wyniki biznesowe. Wśród mówców, zobaczymy:

 • Kirsten Kliphouse, President, North America, Google Cloud
 • Judson Althoff, Executive Vice President, Worldwide Commercial Business, Microsoft
 • Steve Shute, Executive Vice President and Chief Operating Officer, SAP
 • Jim Noga, Vice President and Chief Information Officer, Mass General Brigham
 • Prakash Kota, Chief Information Officer, Autodesk
 • James Boswell, Global Director of End User Computing, Centrica

Citrix Workspace Summit – 22 Października
Miejsce i sposób wykonywania pracy uległy zmianie jednak odpowiednie standardy pracy pozostają wartościami stałymi. Podczas Citrix Workspace Summit uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób mogą wykorzystać cyfrową przestrzeń pracy, aby umożliwić jej elastyczne wykonywanie, w ramach różnych mobilnych form. To pozwoli ludziom pracować w prosty i bezpieczny sposób z dowolnego miejsca. Będą też mieli okazję wysłuchać klientów i partnerów Citrix, w tym:

 • Hayden Brown, President and CEO, Upwork
 • Paul Herbert, Chief Information Officer, Northcott Disability Services
 • Ariel Carrion, Chief Technology Officer, City National Bank of Florida
 • Charles Ash, Chief Information Officer, The Ohio Department of Transportation
 • Erica Volini, Global Head of Human Capital Practice, Deloitte
 • Rohit Dixit, Senior Vice President, HPE Pointnext
 • Ray Wolf, Chief Executive Officer, A2K

Citrix Security Summit – October 29
Pandemia spowodowała, że wiele firm musiało redefiniować własne strategie biznesowe wprowadzając elastyczne modele pracy dla zapewnienia pracownikom odpowiedniej efektywności działania. Jednak sytuacja ta stała się przyczynkiem dla wielu nowe problemów bezpieczeństwa. Dzięki Citrix Security Summit uczestnicy dowiedzą się, jak zaprojektować inteligentne, elastyczne i zbudowane z myślą o długoterminowej perspektywie podejście do bezpieczeństwa, oparte na strategii zero-trust. To pomoże im chronić aplikacje i dane w chmurze, lokalnie i w środowiskach hybrydowych. Wyróżnieni prelegenci, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami w tym zakresie to:

 • Sunil Potti, Vice President of Security, Google Cloud
 • Sriram Sitaraman, Chief Information Officer, and Joe Fu, IT Director of Engineering and Applications, Synopsys
 • Geoff Knaak, Technical Manager and Senior Systems Administrator, Aria Systems
 • Melissa McCoy, Chief Technology Officer, Kaizen Approach

Oprócz dostępu na żądanie do polecanych treści, zarejestrowani uczestnicy mogą również brać udział w dyskusjach panelowych na najważniejsze tematy i oglądać prezentacje nowoczesnych rozwiązań. Miejsce na event wciąż można zarezerwować w tym linku.

O firmie Citrix
Citrix (NASDAQ:CTXS) pozwala na lepszą pracę w ramach ujednoliconej, cyfrowej przestrzeni, sieci oraz rozwiązań analitycznych, które pomagają organizacjom otworzyć się na innowacje, angażować klientów i zwiększać efektywność, bez ustępstw w zakresie bezpieczeństwa. Citrix gwarantuje użytkownikom wysoki standard pracy, a działom IT zapewnia pojedynczą platformę do zabezpieczania, zarządzania i monitorowania różnorodnych technologii w złożonych środowiskach chmurowych. Rozwiązania Citrix są wykorzystywane przez ponad 400 000 organizacji, w tym 99 procent z listy Fortune 100 i 98 procent z listy Fortune 500. Więcej informacji na stronie: www.citrix.com/pl-pl/