Sep

72020

Citrix powołuje nowego wiceprezesa na rynki wschodzące

Amir Sohrabi wesprze klientów z regionu w cyfrowej transformacji i migracji do chmury

Warszawa: 7 września 2020 – Citrix powołał Amira Sohrabi na wiceprezesa Citrix na rynki wschodzące. Z ponad dwudziestoletnim stażem w zarządzaniu sprzedażą, rozwoju biznesu, planowaniu strategicznym i marketingu, Amir wesprze migrację klientów Citrix do chmury oraz proces cyfrowej transformacji do nowych modeli pracy, w tym pracy zdalnej. Podlega bezpośrednio Sherifowi Seddikowi, starszemu wiceprezesowi i dyrektorowi zarządzającemu Citrix EMEA. Będzie pracował w Dubaju.

“Citrix tworzy zorientowane na ludzi rozwiązania, które umożliwiają klientom dostosowanie ich działalności do środowiska biznesowego, w którym praca jest coraz bardziej cyfrowa i wirtualna.” - powiedział Amir Sohrabi, wiceprezes Citrix na rynki wschodzące. „By działać produktywnie, wszyscy potrzebujemy intuicyjnego i bezpiecznego środowiska pracy, dostępnego z różnych urządzeń i platform. Cieszę się, że będę mógł pomóc klientom w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnych strategii chmurowych i cyfrowych w ich organizacjach.”

Przed dołączeniem do Citrix Amir pełnił funkcję COO i szefa cyfrowej transformacji w regionie Europy Środkowej i Wschodniej oraz Bliskiego Wschodu i Afryki w SAS. Był odpowiedzialny za opracowanie i wdrożenie strategii, angażując kluczowych klientów, by wspierać ich cyfrową transformację i rozwijać ten biznes. Wcześniej Amir był dyrektorem ds. analiz i informacji w SAP w regionie MENA, gdzie odpowiadał za rozszerzenie portfolio analiz biznesowych SAP na Bliski Wschód i Afrykę Północną.

„Dla naszych klientów przyszłość pracy związana jest z technologiami zapewniającymi kompleksowe, bezpieczne, cyfrowe środowisko, które łączy ujednolicone aplikacje, dane i usługi dając ludziom możliwość bardziej efektywnego działania. Dzięki doświadczeniu Amira w sferze zarządzania oraz dążeniu do budowy wydajnych i zróżnicowanych zespołów, Citrix ma dobrą pozycję, by kontynuować swoją strategię rozwoju w regionie rynków wschodzących.”- mówi Sherif Seddik, starszy wiceprezes i dyrektor zarządzający Citrix EMEA.

O firmie Citrix
Citrix (NASDAQ:CTXS) pozwala na lepszą pracę w ramach ujednoliconej, cyfrowej przestrzeni, sieci oraz rozwiązań analitycznych, które pomagają organizacjom otworzyć się na innowacje, angażować klientów i zwiększać efektywność, bez ustępstw w zakresie bezpieczeństwa. Citrix gwarantuje użytkownikom wysoki standard pracy, a działom IT zapewnia pojedynczą platformę do zabezpieczania, zarządzania i monitorowania różnorodnych technologii w złożonych środowiskach chmurowych. Rozwiązania Citrix są wykorzystywane przez ponad 400 000 organizacji, w tym 99 procent z listy Fortune 100 i 98 procent z listy Fortune 500. Więcej informacji na stronie: www.citrix.com/pl-pl/