Mobilność, łączność sieciowa oparta na chmurze (Cloud Networking) czy wirtualny pulpit dostarczany w postaci usługi (Desktop as a Service): to modne tematy, które w 2014 roku są bardzo ważne dla wielu firm. Nasza oferta produktowa jest optymalnie nastawiona na realizację tych trendów informatycznych. Z chęcią zaprezentujemy swoje plany naszym partnerom, by mogli oni pomagać swoim klientom w tworzeniu nowoczesnych środowisk informatycznych.

13 marca w Warszawie odbędzie się organizowane przez nas spotkanie Citrix Partner Accelerator. Podczas jednego dnia partnerzy otrzymają pakiet najświeższych i najważniejszych informacji, które zostały zaprezentowane na naszej głównej konferencji dla partnerów Citrix Summit, w styczniu tego roku w Orlando. Przedstawimy strategię Citrix na 2014 rok, tematy ważne dla pracowników technicznych oraz handlowców, a także opowiemy, w jaki sposób będziemy w tym roku rozwijać nasz program partnerski. Partnerzy, którzy nie mogli uczestniczyć w konferencji Summit, w szczególności powinni wziąć udział w spotkaniu Citrix Partner Accelerator.

Podczas spotkania zaprezentujemy kierunek działań na bieżący rok. Trzy sesje techniczne i trzy sprzedażowe przedstawią szczegółowo przegląd najważniejszych tematów na 2014 rok. Z pewnością jednym w ważniejszych punktów będą nowe wersje rozwiązań XenDesktop i XenApp. Pokażemy z perspektywy sprzedażowej, w jaki sposób możemy wspólnie prawidłowo pozycjonować XenApp 7.5. wśród klientów. Ponadto nasi eksperci techniczni przedstawią poszczególne elementy i nowości aktualnych wersji. Zaprezentują między innymi, w jaki sposób klienci mogą udostępniać pracownikom aplikacje Windows na dowolnych przenośnych urządzeniach końcowych z wykorzystaniem rozwiązania XenApp 7.5 – i to bez konieczności dostosowywania ich do danego systemu. Dzięki technologii Citrix HDX aplikacje te w końcu staną się w pełni mobilne. Uczestnicy dowiedzą się również, w jaki sposób mogą wykorzystać elastyczność rozwiązań w chmurze do wirtualizacji stacji roboczych, przy użyciu rozwiązania XenDesktop.

Kolejnym ważnym punktem spotkania będzie serce każdej infrastruktury informatycznej – sieć. Również w tym zakresie nasi eksperci przedstawią przegląd rozwiązań Citrix: praktyczne zalety rozwiązań sieciowych Citrix, takich jak NetScaler, znaczenie rozwiązania Load Balancing dla mobilności firmy, a także możliwość monitorowania przez klientów wszystkiego, co dzieje się w sieci, dzięki wykorzystaniu HDX Insight. Handlowcy również sporo zyskają uczestnicząc w wykładach na temat sieci. Pokażemy szanse na dobry start z Citrix w tym roku.

Na koniec przejdziemy do tematu mobilności. Elastyczność pracy i mobilność pracowników są dowiem na najlepszej drodze rozwoju: od wyjątkowego zjawiska do powszechnego standardu. Jedna z sesji dotyczyć będzie znaczenia mobilności jako całościowej strategii biznesowej dla rozwoju firmy – zarówno po stronie naszych partnerów, jak i ich klientów. Uzupełnieniem strategii są demonstracje na żywo, najlepsze sposoby postępowania i inne elementy praktyki technicznej.

Nasza strategia jest jasno określona od lat: sprzedaż rozwiązań odbywa się poprzez kanał partnerski. Z tego względu tak ważne jest, aby nie ograniczać się jedynie do wyznaczania partnerom celów i sprzedaży produktów. Znacznie bardziej interesuje nas budowanie wspólnych zależności z nimi, jako partnerami długoterminowymi i strategicznymi, które pozwolą im na osiągnięcie maksymalnych korzyści biznesowych.